akreditace pro novináře

Podmínky akreditace na Folklórní festival Gorolski Święto

Zástupci všech typů médií se můžou akreditovat na Folklórní festival Gorolski Święto prostřednictvím vyplnění jednoduchého formuláře a následným odesláním potvrzení redakce o vyslaní svého zástupce na festival.

 

Akreditovat se je třeba nejpozději do 2. srpna 2017, zároveň do tohoto termínu pošlete naskenované potvrzení redakce s podpisem a razítkem média na adresu : mkpzkojablunkov@seznam.cz Přímo na místě konání festivalu už akreditace možná nebude. Každý akreditovaný si převezme akreditaci na hlavní pokladně - vstupu kdykoliv v průběhu konání festivalu a přihlásí se v informačním středisku u scény ve festivalovém areálu.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

kontakt:

Důležité upozornění

 

Na akreditaci nestačí novinářský průkaz, podmínkou je potvrzení redakce o plánovaném publikování příspěvků z Folklórního festivalu Gorolski Święto. Zástupce médií zároveň žádáme, aby po ukončení festivalu poslali linky na uveřejněné/odvysílané materiály na adresu: mkpzkojablunkov@seznam.cz

 

Zároveň upozorňujeme, že od příštího roku budeme před udělením akreditace od zástupců médií požadovat přiložení příspěvků publikovaných o festivale v předchozím roku.

 

Tešíme sa na Vaší účast na festivale.